Verzekering en Financiering
Voordat u een auto kunt gaan rijden komt u vaak voor een groot aantal vragen te staan. Voor welke financiering kunnen wij het beste kiezen? En wat is nu de beste verzekering voor ons? Daar helpen we u graag bij, zodat u jaren onbezorgd en met plezier kunt blijven rijden.
Financiering
Uw auto kopen en laten financieren bij Lesscher is een logisch idee, want wie weet er tenslotte meer van auto’s dan uw eigen dealer? U wilt kwaliteit, veiligheid, comfort en bovenal zekerheid voor een aantrekkelijke prijs. Dan is het zonder meer makkelijker dat u kiest voor Nissan en voor Nissan Business Finance. Al onze financieringsproducten kennen aantrekkelijke rentetarieven. Autobedrijf Lesscher Hengelo is uw partner als het gaat om financiering, onze verkoopadviseurs Rene Vluttert en Gert-Jan Timmerman infomeren u graag over de mogelijkheden.
Verzekering
U wilt voor uw nieuwe of uw gebruikte Nissan de beste verzekering afsluiten en niet te duur. Wij kunnen u een scherpe BOVAG-autoverzekering aanbieden. Onze verkoopadviseurs kunnen u prima een aantrekkelijke offerte aanbieden.



